Statystyki odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj37
mod_vvisit_counterWczoraj19
mod_vvisit_counterTen tydzień1501
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2462
mod_vvisit_counterTen miesiÄ…c3963
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiÄ…c4389
mod_vvisit_counterWszystkie269688

Rezygnacja Grzegorza Urowskiego z funkcji przewodniczącego

Drukuj

Rezygnacja Grzegorza Urowskiego z funkcji przewodniczącego Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kościerskiej w związku z objęciem od 1 września 2012 r. stanowiska dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół Nr 3 w Kościerzynie.

Wybór dyrektora PZS nr 3

Drukuj

Konkurs na stanowisko dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół Nr 3 w Kościerzynie. Spośród dwóch osób dziewięcioosobowa komisja wybiera Grzegorza Urowskiego, pełniącego funkcję przewodniczącego Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kościerskiej.

Komunikat z zebrania Prezydium K.M. NSZZ „Solidarność” P.O. i W.Z.K.

Drukuj

W dniu 5 czerwca 2012 r. odbyło się zebranie Prezydium Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kościerskiej w Kościerzynie. Na zebraniu zaprezentowano projekt strony internetowej naszej Komisji, omówiono akcje protestacyjne związku zawodowego Solidarność z minionego miesiąca, w tym udział w pikiecie przed Urzędem Wojewódzkim w Gdańsku oraz uchwały i stanowiska XIII Walnego Zebrania Delegatów, które odbyło się w Fabryce Mebli Okrętowych FAMOS w Starogardzie Gdańskim (delegatem na zebraniu był kol. Grzegorz Urowski), wręczono legitymacje członkowskie nowo przyjętym członkom związku zawodowego „Solidarność”. Zaproponowano, że tegoroczna wycieczka związku odbędzie się tradycyjnie we wrześniu tego roku, a jej celem będzie Warszawa.

Więcej…

Majówka w Garczynie

Drukuj

Majówka PCM GarczynW sobotę, 12 maja 2012 r. uczestniczyliśmy w pikniku majowym zorganizowanym przez Komisję Międzyzakładową NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kościerskiej. Spotkanie integracyjne członków związku „Solidarności”, sympatyków i osób towarzyszących miało miejsce na terenie Powiatowego Centrum Młodzieży w Garczynie koło Kościerzyny.

Udana impreza, mimo nieco chłodnej aury, na świeżym powietrzu trwała od godz. 15.00 do 19.30. Rozpoczęliśmy od konsumpcji smacznego kurczaka z rożna. Gwoździem programu i wielką atrakcją okazało się strzelanie do tarczy sportowej z karabinku sportowego (kbks) i pistoletu Walther P99 QA. Odbywało się ono pod czujnym okiem cierpliwego i doświadczonego instruktora z Ośrodka Szkolenia Policji w Gdańsku. Potem rozgrzewaliśmy się aktywnie w grach i zabawach sportowych. W międzyczasie posilaliśmy się kiełbaskami przy ognisku. Wszystkim smakowała wyśmienita drożdżówka przygotowana przez Urszulę Werrę z Wielkiego Klińcza. Uczestnikom przygrywał zespół muzyczny (również z W. Klińcza) w składzie Andrzej Wencki (klarnet) i Stanisław Kozikowski (akordeon). Skoczne rytmy i znane melodie w wykonaniu znakomitego duetu porywały do tańca na łonie natury. Ponad czterdziestu w pełni zrelaksowanych uczestników spotkania wróciło do domów z mnóstwem przyjemnych wrażeń i niezapomnianych przeżyć.

Więcej…