Statystyki odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj25
mod_vvisit_counterWczoraj21
mod_vvisit_counterTen tydzień25
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień153
mod_vvisit_counterTen miesiÄ…c2054
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiÄ…c6248
mod_vvisit_counterWszystkie274027

Ustalenie terminu zebrania wyborczego

Drukuj

Posiedzenie prezydium Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kościerskiej zwołane przez Michała Gurowskiego w celu ustalenia terminu zebrania wyborczego. Wstępnie przyjęto datę 04.12.2012 r. (potem termin przesunięto na 03.12.2012 r.).

Powrót Michała Gurowskiego

Drukuj

Powrót Michała Gurowskiego, wiceprzewodniczącego Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kościerskiej z leczenia za granicą w czasie urlopu dla poratowania zdrowia.

Uroczyste obchody 25-lecia pracy Zygmunta Glińskiego

Drukuj

Udział członka  prezydium  Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kościerskiej Zdzisława Brzezińskiego w uroczystych obchodach 25-lecia pracy Zygmunta Glińskiego w PCM w Garczynie i 70 rocznicy urodzin zasłużonego Jubilata.

Wtorkowe i czwartkowe dyżury w biurze

Drukuj

2 października 2012 r. – 30 października 2012 r. - wtorkowe i czwartkowe dyżury w biurze przy ul. Traugutta 7 w Kościerzynie pełnił członek  prezydium  K.M. NSZZ „S” P.O. i W. Z.K. Zdzisław Brzeziński. W trakcie dyżurów Zdz. Brzeziński m.in. odbierał pocztę, przekazywał spływające faktury Grzegorzowi Urowskiemu i systematycznie zachęcał go do uiszczania płatności (były przewodniczący miał dostęp do konta internetowego K.M. NSZZ „S” P.O. i W. Z.K., ale z powodu opóźnień w regulowaniu faktur przez G. Urowskiego kilka razy zostały naliczone odsetki karne).

Wyjazdowe posiedzenie Rady Sekcji

Drukuj

Udział członka  prezydium Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kościerskiej Zdzisława Brzezińskiego w dwudniowym szkoleniu [28-29 września 2012 r. (piątek-sobota)] w Centrum Wypoczynkowym „Wieżyca” nad Jeziorem Ostrzyckim. Było to wyjazdowe posiedzenie Rady Sekcji (w poszerzonym składzie). Porządek przewidywał m. in.: omówienie najnowszych zmian w prawie oświatowym, w tym przebiegu rozmów ws. Karty Nauczyciela.

Odwołana wycieczka

Drukuj

Zaplanowana w terminie 22-23 września 2012 dwudniowa wycieczka dla członków NSZZ „Solidarność” nie dochodzi do skutku. Została odwołana przez Grzegorza Urowskiego z powodu jego rezygnacji z funkcji przewodniczącego Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kościerskiej, co wywołało smutek niektórych członków NSZZ „S”.

Przekazanie kluczy do biura

Drukuj

Przekazanie przez Michała Gurowskiego, (wiceprzewodniczącego Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kościerskiej) kluczy do biura przy ul. Traugutta 7 w Kościerzynie Zdzisławowi Brzezińskiemu (członkowi prezydium  Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kościerskiej) z powodu urlopu dla poratowania zdrowia i wyjazdu na leczenie. Sytuacja Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” P.O. i W. Z.K. w Kościerzynie z przyczyn obiektywnych stała się trudna z powodu braku przewodniczącego.

Pozostali trzej członkowie prezydium: Mieczysław Bielawa (Kościerzyna), Zdzisław Brzeziński (Wielki Klincz) i Wojciech Figiel (Liniewo).

Rezygnacja Celiny Drozdowskiej z prowadzenia sekretariatu

Drukuj

Rezygnacja Celiny Drozdowskiej z prowadzenia sekretariatu biura Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kościerskiej w Kościerzynie.