Statystyki odwiedzin

mod_vvisit_counterTen miesiÄ…c4324
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiÄ…c3742
mod_vvisit_counterWszystkie265660

Komunikat z zebrania Prezydium K.M. NSZZ „Solidarność” P.O. i W.Z.K.

W dniu 5 czerwca 2012 r. odbyło się zebranie Prezydium Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kościerskiej w Kościerzynie. Na zebraniu zaprezentowano projekt strony internetowej naszej Komisji, omówiono akcje protestacyjne związku zawodowego Solidarność z minionego miesiąca, w tym udział w pikiecie przed Urzędem Wojewódzkim w Gdańsku oraz uchwały i stanowiska XIII Walnego Zebrania Delegatów, które odbyło się w Fabryce Mebli Okrętowych FAMOS w Starogardzie Gdańskim (delegatem na zebraniu był kol. Grzegorz Urowski), wręczono legitymacje członkowskie nowo przyjętym członkom związku zawodowego „Solidarność”. Zaproponowano, że tegoroczna wycieczka związku odbędzie się tradycyjnie we wrześniu tego roku, a jej celem będzie Warszawa.

Prezydium K.M.

Grzegorz Urowski -  przewodniczący,
Michał Gurowski - w-ce przewodniczący,
Wojciech Figiel - członek,
Zdzisław Brzeziński - członek,
Mieczysław Bielawa - członek.